kółko teatralne

W przedszkolu „Bajka” od kilku lat prężnie działa koło teatralne „Arlekin”. Opiekunkami przedszkolnego teatru są panie mgr Dorota Strug oraz mgr Mirosława Górka. Co roku nauczyciele poszczególnych grup typują dzieci, które wyróżniają się umiejętnościami aktorskimi. Mali aktorzy uczestniczą w przeglądach teatralnych. Prezentują także swoje przedstawienia m.in. dla członków Klubu Seniora oraz uczniów szkół podstawowych. Tradycją stały się również występy dla publiczności przedszkolnej oraz rodziców.

Uzdolnione przedszkolaki zaprezentowały się do tej pory w inscenizacjach bajek: „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek”, „Dziewczynka z zapałkami” oraz „Królewna Śnieżka”. Wystawiono również przedstawienie pt. „Dobre wychowanie”, "Smok Łakomczuch", "Grześ gagatek" i "Wspomnień czar" z okazji 25-lecia Klubu Seniora w GCK-u oraz dla dzieci i pracowników przedszkola.